Odkryjmy nowe możliwości.
Razem.
Dzisiaj.
Prawie 20 lat doświadczenia Założona w 1999 roku firma A-Team Health Recruitment jest brytyjską firmą specjalizującą się w rekrutacji specjalistów z sektora medycznego. Każdego dnia pomagamy naszym Klientom znaleźć idealnego Kandydata oraz zredukować koszty zatrudnienia personelu tymczasowego, rekrutując pracowników stałych. Z biegiem lat poszerzyliśmy nasze poszukiwania na całą Europę wspierając Kandydatów w zmianie jaką jest przeprowadzka do innego miasta lub kraju oraz w rozwoju ich kariery w nowym miejscy pracy.
WYBIERZ A-TEAM HEALTH RECRUITMENT
Codziennie pomagamy szpitalom, przychodniom, czy też aptekom zarówno w Polsce, jak i w całej Europie. Dzięki nam mogą zatrudnić personel medyczny z całej Unii Europejskiej.
Dzięki nam mogą zatrudnić personel medyczny z całej Unii Europejskiej.
Codziennie pomagamy pracownikom służby zdrowia w Polsce oraz w innych krajach Europy realizować karierę na rynku lokalnym lub za granicą.
Pracujemy ze szpitalami, przychodniami, aptekami oraz innymi firmami z branży medycznej które chcą zatrudniać personel medyczny oraz administracyjny.
Przedstawimy Kandydata wyłącznie wtedy, jeśli jest idealny na proponowane stanowisko.
Pomogliśmy tysiącom specjalistów medycznych znaleźć swoje pierwsze (i kolejne) miejsce pracy w kraju i za granicą.
Jesteśmy tutaj, aby pomóc naszym Kandydatom znaleźć idealne stanowisko odpowiadające ich wymaganiom, umiejętnościom i doświadczeniu oraz ułatwić (i uprzyjemnić) proces zatrudnienia.
EnglishFrenchPolandRomaniaHungary

You have Successfully Subscribed!