Czy chcecie rozpocząć pracą dla jednego z największych szpitali w Wielkiej Brytanii?

Poszukiwani lekarze specjaliści, absolwenci i konsultanci.

Poznajcie przyszłego pracodawcę – porozmawiajcie o szczegółach, przeprowadzce, formalnościach i możliwościach.

Spotykamy się z kandydatami w:

Budapeszcie – 23-24.03.2018

Warszawie – 25.03.2018

Bukareszcie- 13-14.04.2018

Budapeszcie – 17-18.04.2018

Atenach – 27-28.04.2018

Warszawie – 15-16.05.2018

Manchesterze – 16.05.2018

Sofii – 18-19.05.2018

Zadzwoń do nas po więcej informacji i miejsce spotkań lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu poniżej!

+48 662819984

Zarejestruj się na wydarzenie

Zapraszamy na spotkania z pracodawcami wszystkich lekarzy, którzy chcą rozpocząć karierę w Wielkiej Brytanii. Szukamy lekarzy specjalistów, konsultantów oraz absolwentów. Mamy oferty pracy w różnych częściach Wielkiej Brytanii. Będziecie mieli okazję porozmawiać z gościem ze szpitala Dumfries & Galloway i dowiecie się o możliwościach, przeprowadzce i formalnościach związanych z rozpoczęciem pracy w UK.

Częścią spotkania będzie prezentacja o pracy w National Health Service (NHS), krokach jakie należy podjąć aby pracować w Wielkiej Brytanii, zarobkach i kosztach życia w różnych rejonach UK i co należy uwzględnić przeprowadzając się do Wielkiej Brytanii.

Jeden z naszych klientów, który posiada wolne miejsca pracy w zakresie konsultacyjnym i General Practice w Wielkiej Brytanii przybędzie na spotkania aby osobiście przedstawić możliwości zatrudnienia i specjalizacje jakich poszukuje, korzyści z pracy w nowo wybudowanym szpitalu lub w jednej z placówek podstawowej opieki zdrowotnej (General Practice) do wyboru na terenach miejskich, wiejskich lub przybrzeżnych.

Spotkania zakończą się sesją pytań i odpowiedzi – na wszystkie zadane pytania postaramy się od razu odpowiedzieć. Będzie też możliwość krótkiej rozmowy 1 na 1 z przedstawicielami naszych klientów, którą będzie można potem kontynuować wywiadem na SKYPE lub wizytą w szpitalach czy placówkach GP po zakończeniu spotkań aby ustalić potrzeby oraz dogodną lokalizację i możliwości pracy dla każdego lekarza (oraz rodzin, jeżeli to potrzebne).

Zadzwoń do nas albo aplikuj po więcej informacji!

HungaryRomaniaPolandFrenchEnglish

You have Successfully Subscribed!